Zondag 06.03.2022

Start 8u Fietszegening en ontbijt

A-renners : Patrick Verstyn

B-renners: Patrick Verstyn

 

Zondag 13.03.2022

Start 8u30

A-renners: Kris Heyerick

Grammene - Aarsele - Schuiferskapelle - Zwevezele - Ruddervoorde -

Beernem - Aalter - Vinkt - Deinze - Grammene 86 km

B-renners: Patrick Verstyn

Lichtervelde -Ardooie. 70km

 

Zondag 20.03.2022

Start 8u30

A-renners: Lander Callens

B-renners: Manuel Delva , We rijden naar Egem +/- 71 km

 

Zondag 27.03.2022

Start 8u30

A-renners: Bert Devos

B-renners: Eddy Declercq

Richting Kwaremont +/- 70 km

 

Zondag 03.04.2022 

Start 8u30 

A-renners: Sven v/d Moortele

B-renners: Kenny Lisabeth

Grammene,Meulebeke,Roeselare,Zwevezele,Grammene

 

Zondag 10.04.2022

Start 8u30

A-renners: Nick Dhoore

B-renners: Lorenzo Schouppe

Richting Zwevegem-Bellegem 78 km

 

Zondag 17.04.2022

Start 8u30

A-renners: Sören v/d Moortele

B-renners: Manuel Delva

Grammene - Dentergem - Nevele - Tielt - Markegem - Zulte - Kruisem - Grammene  76km

 

Zondag 24.04.2022

Start 8u30

A-renners: Hugelier Jurgen

B-renners: Franky Heyerick

 

Zondag 01.05.2022

Start 8u30

A-renners: Vanaelst Roeland

B-renners: William Willems

 

Zondag 08.05.2022

Start 8u30

A-renners: Christophe

B-renners: Patrick Verstyn 

 

W-end Balkantrappers 13-14-15.05.2022

Voor de thuisblijvers een rit opgesteld door Filip Spriet en Marc VDB

 

Zondag 22.05.2022

Start 8u30

A-renners: Davy Lindeboom

B-renners: Koen Schoutteten

 

Zondag 29.05.2022

Start 8u30

A-renners: Lander Callens

B-renners: Franky Heyerick

 

Zondag 05.06.2022

Start 8u30

A-renners: Kris Heyerick

B-renners: Guido Wouters

 

Zondag 12.06.2022

Start 8u30

A-renners: Bert Devos

B-renners: Kenny Lisabeth

 

Zondag 19.06.2022

Start 8u30

A-renners: Sven v/d Moortele

B-renners: Lorenzo Schouppe

 

Zondag 26.06.2022

Start 8u30

A-renners: Roeland Vanaelst

B-renners: William Willems 

 

Zondag 03.07.2022

Start 8u30

A-renners en B-renners

Rit in wijk De Piste (Zulte)

 

Zondag 10.07.2022

Start 8u30

A-renners: Sören v/d Moortele

B-renners: Eddy Declercq

 

Zondag 17.07.2022

Start 8u30

A-renners: Jurgen Hugelier

B-renners: Patrick Verstyn

 

Zondag 24.07.2022

Start 8u30

A-renners: Davy Lindeboom

B-renners: Filip Spriet

 

Zondag 31.07.2022

Start 8u30

A-renners en B-renners rijden samen

 

 

 

 

 

 

Wijziging van de ritten.

Na evaluatie van vorig jaar is er na overleg met de A renners en het bestuur besloten om vanaf de start te splitsen.

Let wel er gaat wel eens een gezamelijke rit georganiseerd worden.

De volgwagen blijft bij de B renners.