Wijziging van de ritten.

Na evaluatie van vorig jaar is er na overleg met de A renners en het bestuur besloten om vanaf de start te splitsen.

Let wel er gaat wel eens een gezamelijke rit georganiseerd worden.

De volgwagen blijft bij de B renners.

 

Zondag 1 maart  

Ontbijt om 8u15.  de rit start om 9u30.

A renners en B renners samen

Rit van Patrick Verstyn  58 km

 

Zondag 08 maart . Start 8u30.

A renners Vanaelst Roeland

Grammene - Vijve - Belgiek - Moen - Knokke - Otegem - Tiegem - Anzegem - Gijzelbrechtegem - Wortegem - Nokere - Olsene - Grammene

84km - 530hm

 

B renners De Clercq Eddy

 

Zondag 14 juni . Start 8u30.

A renners   Heyerick Koen

B renners   Heyerick Francky : Richting Brugge

 

Zondag 21 juni . Start 8u30

A renners   Callens Lander

Grammene - Olsene - Nokere - Wortegem - Kaster  - Kerkhove - Kluisbergen - Arc Wattripont - Dergneau - St Sauveur - Ronse - Zulzeke - Berchem - Elsegem - Kruisem - Machelen - Grammene   90 km   650 htm.

B renners   Delva Manuel

 

Zondag 28 juni.  Start 8u30

A renners   De Vos Bert

B renners   Willems William

 

Zondag 05 juli  Start 8u30

A renners  Heyerick Kris

Grammene - Tielt - Pittem - Koolskamp - Ardooie - Gitsberg - Hooglede - St Henricus - Torhout - Lichtervelde - Pittem - Aarsele - Grammene 87 km

B renners  De Clercq Eddy

 

Zondag 12 juli.     

A renners   Van De Moortele Sven   opgelet .... start om 8u00 !!!!!

 

B renners  Verstyn Patrick Richting Kluis               opgelet .....start om 8u30 !!!

 

Zondag 19 juli start

A renners   Heyerick Kris .... start om 8u30 !!

Grammene - Wakken - Wielsbeke - Oostrozebeke - Izegem - Moorslede - Passendale - Tyne Cot - Ledegem - St Eloois Winkel - Sint Katharina - Hulste - Bavikhove - Ooigem - Grammene  86 km 

 

B renners   De Clercq Eddy ..... start om 8u!!!!

Grammene - Aardenburg - Grammene

 

 

Zondag 26 juli  start 8u30

A renners   Vanaelst Pieter

B renners   Schouppe Lorenzo

 

Zondag 02 augustus

A renners   Vanaelst Roeland  Start 8u00 !!!  Auto mee met de A-renners!!

B renners   Willmens William   Start 8u30 !!!

 

Zondag 09 augustus 

A renners   Rit van de Gouverneur   Start om 7u30 !!!!

B renners   Heyerick Francky : Richting Everbeek Start 8u

 

Zondag 16 augustus 

A renners   Vanaelst Roeland   Flobecq 103 km   start om 8u00 !!!!

B renners   Verstyn Patrick :  De Muur  Start 8u.

 

Zondag 23 augustus 

A renners   De Vos Bert  Muur van Geraardsbergen  start om 7u30 !!!

 

B renners   Delva Manuel   start om 8u30 !!!

 

Zondag 30 augustus   

A renners   Heyerick Kris   start 8u00 !!

 

Grammene - Waregem - Vichte - Moen - Barriére de Fer - Saint Léger - Roubaix ( vélodrome ) - Wattrelos - Herzeeuw - Moeskroen - Aalbeke - Kortrijk - Ooigem - Grammene   97 km  300 hoogtemeter.

B renners  

 

De Clercq Eddy  Start 8u30 !!

 

Zondag 06 september start 8u30

A renners   Stock Berre

Grammene - Tiegem - Kluisberg - Cote de Trieu - Schapenberg ( klassementssprint ) - Fortuinberg - Taaienberg - Eikenberg - Oudenaarde - Grammene  90 km

 

B renners   Lisabeth Kenny

 

Zondag 13 september 8u30

A renners   30 km + tijdrit 16 km!!!    Aanwezigheidspunt telt enkel bij deelname aan de tijdrit !!

B renners   30 km + tijdrit 16 km!!!    Aanwezigheidspunt telt enkel bij deelname aan de tijdrit !!

 

Zondag 20 september start 8u30

A renners   Van De Moortele Sven

B renners   Schouppe Lorenzo

 

Zondag 27 september start 8u30

A renners  Vanaelst Roeland      

Naar de Zwalmstreek: 87km - 500hm
Grammene - Deinze - Nazareth - Vurste - Munte - Zottegem - Roborst - 
Sint-Denijs-Boekel - Mater - Oudenaarde - Moregem - Nokere - 
Olsene - Grammene

B renners  Heyerick Francky   

 

Zondag 04 oktober  start 8u30

 

A renners   

B renners   

 

Zondag 11 oktober start 8u30

A renners   Hugelier Jurgen

B renners   Willems William